TANIEC NOWOCZESNY

Taniec łączący w sobie różne style (takie jak np. hip hop, house, disco dance, funky, street dance, video clip dancing, jazz).
Zajęcia kształtują dynamikę ruchów, koordynację, a także wyrabiają nawyk prawidłowej postawy, zapoznają z podstawami technik tanecznych. To dobra baza dla dzieci i młodzieży, które chcą w przyszłości wykorzystywać nabyte umiejętności taneczne, a także świetna zabawa i radość z energii, płynącej z tego tańca. 
Zajęcia dzielą się na dwie części: ćwiczenia mające na celu pracę nad techniką  oraz pracę nad grupowym układem choreograficznym.

BREAKDANCE

Zajęcia prowadzi Bartazz - Jeden z czołowych tancerzy wykonujących Breaking w Polsce. 
Bartazz o swoich zajeciach:
Mój Breaking to dbałość o tradycję inspirowana takimi pionierami jak Ken Swift, Alien Ness, Mr.Wiggles. To moja wizja oparta o klasyczną esencję tej formy sztuki.Na moich zajęciach i warsztatach dowiesz się m.in. czym jest Top-rocking, Dropy(Go-Downs), Spiny, Footwork, Freezy i wykonywanie ruchów na różnych poziomach. Nauczysz się tworzyć z tych elementów rozbudowane sekwencje, połączone w jedną, oryginalną i płynną formę. Rozwiniesz kreatywność, swój indywidualny charakter i sprawność. Moje zajęcia to bez wątpienia duża porcja inspiracji i wiedzy poparta wieloletnim doświadczeniem i osiągnięciami.
Zapraszam serdecznie. B-boy Bartazz 

KIDS Dance

Zajęcia pełne pozytywnej energii i zabawy dla naszych najmłodszych tancerzy :) 4-6 lat. Pierwszy kontakt z tańcem w atrakcyjnej formie.
Twoje dziecko wyrobi w sobie poczucie rytmu i nauczy się podstawowych kroków i zasad ze świata tańca przy okazji wspaniale się bawiąc.
Nasze zajęcia to wspaniały sposób na ukierunkowanie niespożytej energii twojego dziecka na jego rozwój.

Fly Jazz

Fly jazz to nic innego jak taniec jazzowy z wykorzystaniem szarf podwieszanych do sufitu. Wykorzystanie szarf sprawia że taniec staje się wspaniałym widowiskiem. Na tych zajęciach tancerze dosłownie szybują w rytm muzyki prezentując niesamowite figury akrobatyczne i układy grupowe